Strona www.vredu for Agencja 3 Głowy

ŚLEDŹ NAS

Kontakt

O nas

O FIRMIE

Polityka zwrotów

Dostawa

OBSŁUGA KLIENTA

biuro@vredu.pl

pn-pt 09:00 - 16:00

+48 67 387 42 43

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZADAJ NAM PYTANIE

- Regulamin sklepu znajduje się pod linkiem: REGULAMIN SKLEPU VREDU
- dane firmy: 
Agencja 3 Głowy Prodakszyn, ul.Kilińszczaków 16/2 64-915 Jastrowie, 
biuro: ul.Bankowa2 78-600 Wałcz NIP 7651468222
- numer konta:
AliorBank 88249000050000450070256476

FAQ

Urządzenia elektroniczne podlegają gwarancji producenta. Produkcje filmowe i aplikacje są gwarantowane osobnymi umowami. Zakupione pakiety szkoleniowe także są objęte gwarancją poprawnego funkcjonowania, w razie trudności z instalacją prosimy o kontakt mailowy lub poprzez formularz kontaktowy.

GWARANCJA

Sklep VRedu.pl pragnie, żeby wszyscy Klienci byli zawsze w pełni usatysfakcjonowani, dlatego jeśli otrzymany towar nie spełni Twoich oczekiwań, możesz dokonać zwrotu. Masz na to dokładnie 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.
Nie musisz podawać powodu zwrotu, będziemy jednak niezmiernie wdzięczni, gdy to zrobisz – pomoże nam to usprawnić pracę naszego sklepu i zmienić się dla Ciebie na lepsze.
Jak dokonać zwrotu?
Zwrotu produktów najlepiej dokonaj w pudełku, w  które zostały one zapakowane.  Pamiętaj, że towar, który chcesz zwrócić, nie może być używany i musi znajdować się w oryginalnym firmowym opakowaniu. Do całości przesyłki należy dołączyć zarówno wszystkie dokumenty zamówienia, jak i akcesoria oraz ewentualne gratisy, które wysłano wraz z zakupionymi artykułami (prezentów i miniaturek nie musisz oddawać tylko wtedy, gdy zwracasz pojedyncze produkty, a nie całe zamówienie). Pamiętaj, aby starannie zapakować paczkę tak, aby nie uległa uszkodzeniu w trakcie przewozu.
Do zwracanego towaru koniecznie dołącz również formularz zwrotu, który wyślemy Tobie mailowo.. Będziemy również wdzięczni, gdy opatrzysz przesyłkę dopiskiem „Zwrot”.
Produkty prosimy przesyłać na adres:

biuro: Agencja 3 Głowy Prodakszyn
ul. Bankowa 2 
78-600 Wałcz
Zwrot należności
Gdy tylko przesyłka z wysłanym przez Ciebie towarem i odpowiednimi dokumentami do nas dotrze i będzie spełniała wymienione wyżej warunki, rozpoczniemy procedurę zwrotu należności. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w ustawowym terminie 14 dni roboczych.
Sposób zwrotu należności jest zależny od tego, jaką metodą dokonano płatności:
przy zamówieniach opłaconych przez internetową platformę płatniczą Przelewy24 zwrot zostanie dokonany za pomocą tego samego serwisu bezpośrednio na Twoje konto bankowe,
przy zamówieniach opłaconych tradycyjnym przelewem bankowym musisz z kolei w formularzu zwrotu napisać swój numer konta (26 cyfr), na który przelejemy Ci odpowiednią kwotę

POLITYKA ZWROTÓW

Dostawa jest realizowana najczęściej poprzez kurierów. Istnieje możliwość realizacji zamówienia poprzez paczkomaty. Dostawa większej ilości lub o znaczących gabarytach jest ustalana indywidualnie. Materiały nagrywane lub programowane są wysyłane poprzez usługę elektroniczną lub zamieszczone w chmurze do ściągnięcia. Prosimy o zwracanie w tym przypadku na bezpieczeństwo przenoszenia danych. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji poprzez dodatkowy kontakt mailowy biuro@studioextra.pl

DOSTAWA

FAQ

GWARANCJA

POLITYKA ZWROTÓW

DOSTAWA

OBSŁUGA KLIENTA

Pracujemy dla Ciebie, abyś miał mniej zbędnych rzeczy na głowie